Akcja "Rozsądnie ze szczepieniami" jest kierowana zarówno do polityków, naukowców, ludzi mediów jak i ogółu społeczeństwa. Zainicjowaliśmy tą
akcje w celu poszerzenia świadomości i szukania najlepszych dróg
do zachowania naszego zdrowia i życia.

Szczepionki odegrały bardzo ważną role w XIX i XX wieku, jednak
XXI przyniósł kolejne odkrycia, kolejne fakty i napawają one coraz
większym sceptycyzmem co do masowych szczepień.

Nasza akcja ma na celu wykazanie tych wątpliwości i zachęcenia do
publicznej debaty na ten temat. Zapraszamy do zapoznania się ze zgromadzonymi materiałami.

 
 
 
Na płycie DVD znalazła się część wywiadu z profesor Marią Dorotą Majewską,
zamieszczonego przez nas również w dziale "media", oraz m.in. dokumenty i
przedruki z gazet.

Poniżej zamieszczamy listy przewodnie:


List otwarty
List do mediów
Posłowie i Senatorowie

 

 


Jeżeli...

- popierasz naszą akcję,
- zamierzasz dowiedzieć się więcej na temat akcji,
- zamierzasz zapoznać się z pełnym wywiadem z profesor Majewską,
- chcesz poznać materiały zgromadzone nt kontrowersji w sprawie szczepień,
- zamierzasz wyrobić sobie zdanie nt szczepień i szczepionek,

Zapisz się na listę:

Email :
Imię :
Zgadzam się z polityką prywatności

UWAGA! Nie udzielamy porad zdrowotnych. Materiały przekazywane przez nas służą jedynie do przekazania istotnych informacji społeczeństwu w sprawie szczepień/szczepionek. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za podjęte decyzje przez subskrybentów w sprawie ochrony swojego zdrowia.Zachęcamy do analizy kontrargumentów i wyrobienia swojego poglądu.

Jeżeli jesteś dziennikarzem i chciałbyś otrzymać materiały, które wysyłalismy w akcji napisz na szczepienia[małpa]fnbg.org

 

 


Zanim ulegniesz propagandzie i sie zaszczepisz
zwróć uwagę na fakty:
 
 


GRYPA:


1. Rocznie na zwykłą grypę umiera od 500 do 700 tyś ludzi (z powikłaniami liczba ta dochodzi do 1 miliona), podczas gdy na świńską grypę zmarło od początku roku około 6 tysięcy osób, czyli około. 140 Razy mniej.

2. Śmiertelność świńskiej grypy nie przekracza 0,5%, jej przebieg jest stosunkowo łagodny a liczba ofiar jest 140 razy mniejsza niż na zwykłą grypę, mimo tego ogłoszono pandemię i jest to główny temat w mediach od 7 miesięcy.

3. WHO ogłosiło szósty (najwyższy) stopień pandemii świńskiej grypy po stwierdzeniu 18 przypadków śmiertelnych. Mimo tego, że co roku na zwykłą grypę umiera 1 milion ludzi, nigdy z tego powodu nie ogłoszono pandemii ani masowych szczepień. Ponad to tuż przed ogłoszeniem pandemii WHO obniżyło kryteria, które muszą być spełnione do ogłoszenia
szóstego stopnia pandemicznego.

4. Większość ofiar grypy jest w krajach o niskim poziomie opieki medycznej lub tam gdzie dostęp do niej jest ograniczony np: Meksyk czy jak USA gdzie 1/6 obywateli nie ma prawa do ubezpieczenia. 70% przypadków śmiertelnych to Ameryka Północna i Południowa, a kolejne 20% to Azja - Europa to niecałe 5%. Oznacza to, ze w krajach gdzie opieka medyczna jest na dobrym poziomie grypa ma stosunkowo łagodny przebieg i nie stanowi większego zagrożenia, a u większości chorych nie jest nawet potrzebna hospitalizacja.

5. Na Ukrainie rocznie umiera na zwykła grypę i jej powikłania 6,5 tysięcy ludzi, co daje około 20 osób dziennie, ale należy pamiętać ze 20 to średnia roczna, a teraz mamy sezon na grypę, kiedy to średnia jest znacznie większa niż w pozostałym okresie. Tymczasem od tygodnia mamy potwierdzonych 14 przypadków śmierci z powodu świńskiej grypy, co daje około 2 osoby dziennie.

6. Śmiertelność na Ukrainie wynosi w najgorszym razie 0,03%, ale jest to tylko czysta teoria, bo na dobrą sprawę nie wiadomo ilu naprawdę jest zarażonych nową grypą. Mimo to trwa panika, a media podsycają atmosferę

7. WHO podaje ze 70% wszystkich zachorowań na grypę (UWAGA! - NA ŚWIECIE!) to grypa AH1N1. Oznacza to ze na Ukrainie po tygodniu epidemii powinno być juz 630 tys. chorych na AH1N1 i 900 tys. zachorowań. Tymczasem chorobę stwierdzono u kilkudziesięciu osób...

8. W Polsce rocznie na grypę choruje średnio w ciągu ostatnich 10 lat około 350 tyś osób, co daje około tysiąca zachorowań dziennie. Jak dotąd od lipca stwierdzono 200 przypadków AH1N1, co daje nam zachorowalność na grypę A/H1N1 w stosunku do zachorowań na zwykłą grypę w tym czasie na poziomie 0,16%. Według WHO powinno to być 70%. "Trochę" to odbiega od stanu faktycznego.

SZCZEPIONKI:


9. Istnieją potwierdzone informacje o niebezpiecznym składzie szczepionek (miedzy innymi rtęć i skwalen), oraz ich szkodliwym działaniu na ludzi a w szczególności dzieci i kobiety w ciąży.

10. Mimo ze przygotowanie szczepionki zajmuje kilka miesięcy, szczepionka na świńską grypę pojawiła się już po 2 miesiącach od pojawienia się pierwszych przypadków świńskiej grypy i praktycznie od razu po ogłoszenia pandemii. Nie ma tu również mowy o jej odpowiednich testach, które również trwają przynajmniej kilka miesięcy.

11. W Szwecji na grypę AH1N1 zmarły jak dotąd 3 osoby. Natomiast w efekcie masowych szczepień prawdopodobnie 4, a kolejne 20 jest w ciężkim stanie. Następne 700 ma poważne powikłania poszczepienne. Mimo to WHO utrzymuje, że nie stwierdzono przypadku śmiertelnego po podaniu szczepionki, i są one bezpieczne. Według prasowych doniesień, osoby zmarłe miały ogólnie zły stan zdrowia i cierpiały na choroby płuc czy serca. Jesli jest to prawdą, to tymbardziej źle to świadczy przeciwko tym szczepionkom, jako substancjom "dobijającym" nasz organizm bardziej niż go wzmacniających.

12. W ciągu 2-4 miesięcy, mimo braku jakichkolwiek podstaw do paniki wiele krajów zapowiedziało masowe szczepienia oraz zamówiło miliony niesprawdzonych szczepionek.

13. Firmy farmaceutyczne produkujące szczepionki są oficjalnie zwalniane z odpowiedzialności za ich ewentualne niewłaściwe działanie w tym ew. wysoką śmiertelność spowodowaną ich użyciem.

14. Firmy farmaceutyczne wymuszają na rządach krajów, z którymi podpisują umowy utajnianie przed opinią publiczną, skutków ubocznych szczepionek oraz ich składu, co samo w sobie jest skandalem.

15. W wielu krajach, w tym Niemczech i Francji wybuchły skandale po tym jak się okazało ze władze oraz wojsko miały otrzymać szczepionki o innym składzie niż zwykli obywatele. Szczepionki dla elit i służb porządkowych nie zawierały miedzy innymi rtęci i skwalenu oraz innych substancji, które budzą największe obawy.

16. W większości krajów, lekarze i środowiska medyczne odmawiają szczepienia się przeciwko grypie AH1N1. W Polsce tylko 5 % lekarzy deklaruje, że się zaszczepi, a ponad połowa kategorycznie stwierdza ze tego nie zrobi. Mimo to trwa wielka kampania nakłaniająca społeczeństwa poszczególnych krajów do szczepień. Uczestniczą w niej między innymi ONZ, WHO oraz Komisja Europejska, a także rządy poszczególnych krajów.

17. Wielu członków Rady Doradczej przy WHO ma powiązania z firmami farmaceutycznymi, natomiast Europejska Agencja Medyczna, która podjęła decyzje o zatwierdzeniu szczepionek przeciwko AH1N1 w Europie jest w 2/3 finansowana przez te firmy. Co więcej, jedna z głównych instytucji lobbystycznych (Europejska Grupa Badawcza), będąca również doradcą WHO, na 3 miesiące przed pojawieniem się grypy w Meksyku, zorganizowała sympozjum pod hasłem walki z pandemią. W śród sponsorów tej grupy są wszyscy trzej producenci szczepionek przeciwko grypie AH1N1.

18. Firma Baxter - jeden z głównych producentów szczepionek złożyła wniosek o opatentowanie szczepionki przeciwko AH1N1 w sierpniu 2008, czyli na pół roku przed epidemią tej grypy w marcu tego roku w Meksyku.

19. W lutym firma Baxter wysłała m.in. do Czech partie szczepionek na grypę sezonową.
Przypadkowo zostały one poddane badaniom w czeskich laboratoriach. Wszystkie zwierzęta laboratoryjne, którym je podano zdechły. Jak się okazało szczepionka zawierała wirus ptasiej grypy AH5N1 (śmiertelność na poziomie 60% - znacznie bardziej niebezpieczny od AH1N1). Gdyby nie przypadek, wirus został by zaaplikowany w krajach regionu jako zwykła szczepionka wywołując pandemie o niewyobrażalnych skutkach dla całej Europy.

Jeżeli uważasz ze powyższe informacje okazały
Ci się przydatne, przekaz innym link do tej strony.